× Sorry, we can not connect your account

Spaghetti Code

Follow Community 36 All dates 11

Neformální setkání přátel z oblasti vývoje a řízení vývoje webových aplikací

Time Office

Jeronýmova 568, Liberec VII, 460 07

Neformální setkání webových vývojářů

Potkejte se s lidmi, kteří se angažují v oblasti webových aplikací, vedení projektů, zajímavých startupů nebo se přijďte naučit nové a pro vás ještě nepoznané, či se jen s ostatními programátory poradit.

Jak to funguje

Účast je dobrovolná a zdarma. Zpravidla první 3–4 hodiny probíhají přednášky. Každý sraz je volen tématicky a i celý se pak nese v duchu zvoleného tématu. Na minulých setkáních jste se mohli dozvědět o testování v PHPUnit, jak se dělá UX, jak se pracuje s DIbi, seznámit se s Nette Frameworkem, jak verzovat v Gitu a jak sestavit, používat a spouštět seleniové testy.

Kdy a do kdy

Spaghetti Code je pravidelné setkání, tzn. každý první čtvrtek v měsíci od 17:00h. Konec setkání se nedá definovat – prostě až lidi odejdou a nebude co probírat :-)

Jabber

#spaghetti_co­de@conf.netlab­.cz

Na co se můžete těšit

Miroslav Mrázek: logování a Vladislav Bělohradský: PHP5.4

Minulý sraz jsme se intenzivně věnovaly seleniovému testování – výstupem jsou videa @spaghetti_code

Attending: 2

Šaman
Radim Daniel Pánek

Maybe: 1

Jakub Bouček

Not attended: 2


Event admins: avatar avatar

http://evn.tl/1qx


#spaghetti_code

avatar
Radim Daniel Pánek: @Tom: na walkingu jsme právě řešily, který den je ideální – s čehož vyplynulo, že víkendy jsou spíše rodinné a výletové, takže ve čvtrtek po práci je to pro většinu asi nejlepší – snad se ti podaří nějakej sraz dorazit ;-)
avatar
Vyki: Omlouvám se, ale tento čtvrtek nemůžu, píšu odpoledne zápočet.
avatar
Tomáš Fejfar: Bohužel v týdnu jsem v Praze. Ale v červnu bych mohl bejt v JBC :) Ale zas se asi budu učit na státnice.
avatar
Šaman: Přednáška o logování nebude pojata nijak komplexně. Cílem je představit netradiční, ale efektivní přístup k logování, který vychází z Djanga [https://docs.djangoproject.com/…ics/logging/]. Jako bonus si ukážeme také jak si vytvořit vlastní rozšíření parseru konfiguračních souborů v Nette (CompilerExten­sion), pomocí kterého přesuneme veškeré nastavení našich loggerů do configu.
avatar
Radim Daniel Pánek: Přátelé, na co by jste se tak těšily, o čem si budem povídat? Mátě někdo zajívamé téma na přednášku? Piště sem do komentářů a sestavíme program.
--